Hayat Kurtar

Hayat Kurtar

100 ₺
40%
400 KİŞİ BU PROJEYE DESTEK VERDİ
Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

  • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
  • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
  • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz

Dünyanın dört bir yanında, ihtiyaç sahiplerine insani yardım ulaştırmak için çalışıyoruz. İMKANDER’e sadece 100 TL bağışta bulunarak, mazlumların hayatını kurtarmak adına yaptığımız tüm çalışmalarımıza ortak olabilirsin. Çorbada tuzun olsun..


 

KURTARDIĞINIZ HAYATLAR

 «Su Hayattır»

Sömürgeci devletlerin işgali altındali Afrika'da açlığa ve susuzluğa terk edilen mazlumlar için Su Kuyuları açtırarak hayatlarını kurtarmış oldunuz.


 «Gelecek Eğitimde»

Derneğimizin Muhacir Destek Merkezi, vatanımıza sığınan muhacir çocukların eğitimi ve Türkiye'ye uyum sağlayabilmeleri için yoğun çalışmalar yürütüyor. Çoğunluğu yetim ve öksüz öğrencilerin eğitim aldığı okulumuza destek vererek, bu çocukların gelecekte meslek sahibi olabilmelerini sağlıyorsunuz. Eğitimlerini destekleyerek onların hayatlarını kurtarmış oldunuz.


 «Ekmeğimizi Bölüşelim»

Mazlum coğrafyalardaki ihtiyaç sahiplerine düzenli olarak temel gıda maddeleri içeren erzak paketlerini dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Mazlum kardeşlerimiz, Türkiye'den gönderilen ikramlarla karınlarını doyuruyorlar. Ekmeğinizi, muhtaç kardeşlerinizle bölüşerek hayatlarını kurtarmış oldunuz.


 «Yetim Duası Berekettir»

İMKANDER olarak 10 yıldır desteklerinizle Kafkasya, Orta Asya, Suriye ve Afrika'da binlerce yetime kol kanat gererek onlara umut olmaya çalışmaktayız. Desteklerinizle, yetimleri sahipsizliğin getireceği (organ mafyası, terörizme alet olma, dilendirilme ve fuhşa alet edilme vs.) tehlikelerden uzak tutarak hayatlarını kurtarmış oldunuz.

 Hz. Ebu Hüreyre (R.A)’dan bildirildiğine göre Rasulullah (S.A.V) şöyle buyurmuşlardır: “Kendi yetimini veya başkasına ait bir yetimi gözetip kollayan kimseyle ben cennette şöyle yanyana bulunacağız.” Hadisi bize aktaran Malik bin Enes peygamber (S.A.V)’in yaptığı gibi işaret parmağıyle orta parmağını gösterdi. (Müslim, Zühd 42)


«Paylaşmak Güzeldir»

"Onlara yediğinizden yedirin, giydiğinizden giydirin diyen bir peygamberin ümmetiyiz."

Desteklerinizle, her yıl Ramazan ve Kurban bayramlarında yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysi hediye ederek, onların masum dualarında yer almış oluyoruz.

Yetimlerin sevinç içinde ettiği dualar, ömrünüzü bereketlendirir.


100 TL bağışta bulunarak bu hayırlara ortak olabirsiniz. Gelin ortak olun, daha fazla mazlumun yarasına merhem olalım.

«Online Bağış»

«Mobile Bağış»

Telefon: 212 488 66 06