İMKANDER Derneği > ZİYARETLER |

TÜRGEV'e dayanışma ziyareti


Genel Başkanımız, TÜRGEV Genel Başkanı Dr. Fatmanur Altun'u makamında ziyaret ederek dayanışma ve birlik mesajı verdiler

TÜRGEV'e dayanışma ziyareti

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, TÜRGEV Genel Başkanı Dr. Fatmanur Altun'u makamında ziyaret ederek birlik ve dayanışma mesajı verdiler.

Görüşmede, ülkemizin özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra çok daha büyük bir şekilde hissettiği "yerli ve milli duruş sahibi" yapıların birlikte hareket etme mecburiyeti üzerinde duruldu. Her alanda birlikteliklerin arttırılacağı ifade edildi.

TÜRGEV ve İMKANDER Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Milli İrade Platformu'nun bileşenleri olarak seçimlerde Cumhur İttifakını destekleme çağrısı da yapmışlardı.

Ülkemizin öğrencilere hizmet eden en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının başında gelen ve  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde kurulan TÜRGEV 22 yıldır faaliyetlerini sürdürüyor. Vakıf 2015 yılında İbn Haldun Üniversitesi'nin kuruluşunu gerçekleştirmişti.


ZİYARETLER
Tümünü gör
Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı'ndan İMKANDER'e ziyaret

Malatya Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar İMKANDER'i ziyaret etti.

Ombudsman Fatihlilerle Buluşuyor programında katıldık

Kamu Denetçiliği Kurumu'nun (Ombudsmanlık), İstanbul Fatih'te düzenlediği “Ombudsman Fatihlilerle Buluşuyor” programına katıldık.

ASDER'den İMKANDER'e ziyaret

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER), derneğimize ziyaret gerçekleştirdi.

Kilis Vali Yardımcısına Teşekkür

İMKANDER Suriye Koordinasyon Heyeti Kilis Vali yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi'yi Çobanbey'deki makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

AFAD ile güçlü işbirliği

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, AFAD Gaziantep İl Müdürü Bekir Şen'i Suriye'deki makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulunarak desteklerinin süreceğini ifade etti.

Yasin Kartoğlu

İMKANDER yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na ziyarette bulundular.

Muhacir Destek Merkezimize ziyaret

Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek ekibi Muhacir Destek Merkezimizi ziyaret etti. Merkezde eğitim gören çocuklarımıza bayramlık hediyeler takdim etti.