Yetim Yardımı

Yetim Yardımı

300 ₺
14%
461 KİŞİ BU PROJEYE DESTEK VERDİ
Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

  • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
  • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
  • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz

En fazla ana babasını kaybetmiş ve korumasız kalmış yetimlerin bulunduğu coğrafya ne yazık ki İslam coğrafyasıdır. Sahipsizliğin getirdiği en büyük tehlikeler ise organ mafyası, terörizme alet olma, dilendirilme ve fuhşa alet edilme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Diğer en büyük tehlike ise özellikle uzak Asya ve Afrika ülkelerinde çokça rastladığımız misyonerlik faaliyetleridir.

İMKANDER olarak sizlerin katkılarıyla 8 yıldır Kafkasya, Orta Asya, Suriye ve şimdi de Afrika olmak üzere yüzlerce yetime kol kanat germeye çalışmaktadır.

Onların barınmalarından, sağlığına ve en önemlisi de eğitimlerine destek vererek gelecekte yaşadığı topluma ve kendi insanına örnek birer şahsiyet olarak yetişmelerini arzulamaktayız.

Peygamber Efendimiz (SAV)'in yetim konusundaki uyarılarını dikkate alarak çıktığımız bu hayırlı işte siz yetim sever kardeşlerimizin de desteğiyle yüzlerce yetime yardımlarınızı ulaştırdık.

Her ay 300 TL olarak tespit ettiğimiz yetim sponsorluğu programız ile hem yetimlerin hem de annelerinin bir nebze yüzlerini güldürmeyi başardık.

Yetimler yararına tertip ettiğimiz kahvaltı programları, kermesler ve toplantılarla da bu yavrularımıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Ancak savaşların ve işgallerin eksik olmadığı coğrafyamızda Yetim Listemize girmek için müracaat eden yavrularımızın sayısı her geçen gün artmakta.

Haydi Bekletmeyelim Onları.