Erzak Paketi

Erzak Paketi

400 ₺
73.63%
172 KİŞİ BU PROJEYE DESTEK VERDİ
Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

  • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
  • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
  • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz

formbagis

 Savaş ve işgaller sebebiyle yurtlarını terk etmiş muhacirlerin barınmadan sonraki en büyük sıkıntıları şüphesiz ki beslenme konusu. 4 milyondan fazla Suriyeli, Orta Asyalı ve Kafkasyalı muhaciri misafir eden ülkemizde ne yazık ki muhacirler bu konuda ciddi sıkıntı çekmekteler.

Sadece Türkiye içinde değil ülkeleri içinde de iç göç yaşamış yüzbinlerce muhacir bulunmakta. İMKANDER olarak hem Türkiye içinde yaşama tutunmaya çalışan mültecilere hem de özellikle Suriye içinde yer değiştirmek zorunda kalmış zor durumdaki mağdurlara düzenli aralıklarla erzak paketi yardımları yapmaktayız.

SADECE RAMAZANDA DEĞİL

Derneğimiz sadece Ramazan ayında değil yılın kalan 11 ayında da ihtiyaç sahibi ailelere kumanya yardımında bulunmaktadır.

Suriye ve Türkiye içindeki mültecilere yönelik yaptığımız kumanya yardımlarımıza şimdi de çok büyük fakirliğin yaşandığı Afrika ülkelerinde de sürdürmekteyiz.

Özellikle fakirliğin çok ciddi boyutlarda olduğu bölgelerde toplu yemek organizasyonları düzenleyerek de kardeşlerimize yardımlarınızı ulaştırmaktayız.

Bölge halkının yemek kültürüne göre hazırladığımız paketlerimiz ailedeki kişi sayısına göre de ayarlanarak verilmekte.

İŞTE BU SEBEPLE

Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir diyen bir Peygamberin ümmeti olarak yollara çıkıyor, sizlerin bize ulaştırdığı erzak paketlerini kardeşlerimize dağıtıyoruz.

Onların hayır dualarını almaya ne dersiniz?