İMKANDER Derneği > FAALİYETLER |

Suriye'de Ramazan yardımlarımız devam ediyor


Suriye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan mülteci kamplarındaki mazlumlara yönelik insani yardım çalışmalarımız devam ediyor.

Suriye'de Ramazan yardımlarımız devam ediyor

Tam 11 yıldır savaşın sürdüğü ve insanların bombalar altında can verdiği Suriye'de mazlumlara yönelik insani yardım çalışmalarımız devam ediyor.

Derneğimiz, savaşın başladığı ilk yıldan itibaren Suriye'nin çeşitli bölgelerinde zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan mazlum Suriye halkına yönelik insani yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Ramazan boyunca her gün iftar

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu (SMO) tarafından terörden arındırılarak özgürleştirilen bölgelerde bulunan mülteci kamplarında Ramazan ayı boyunca her gün sıcak iftar yemeği dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

« FOTOĞRAF GALERİSİ » 


 Her gün sıcak ekmek dağıtımı

Ekiplerimiz, Suriye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan mülteci kamplarında Ramazan ayı boyunca her gün iftar saati öncesi taze ekmek dağıtımı gerçekleştiriyor.


 Mülteci kamplarına erzak yardımı

Savaşın gölgesinde zor şartlar altında çadırlarda hayata tutunmaya çalışan mazlumlara yönelik her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz erzak yardımlarına Ramazan ayı boyunca da devam ediyoruz.

Ekiplerimiz, terörden arındırılarak özgürleştirilmiş olan El-Bab ve Cerablus'un yanı sıra bombardımanların devam ettiği İdlib'de de temel gıda maddeleri içeren erzak yardımı dağıtmaya devam ediyor.

« FOTOĞRAF GALERİSİ »

 


 


FAALİYETLER
Tümünü gör
Afrika'da bir köyü daha suya kavuşturduk

Afrika'da şehitlerimiz adına hisseli su kuyuları açmaya devam ediyoruz. Uganda'nın Kamuli şehrinde açtığımız Malazgirt Şehitleri Su Kuyusu bölge halkına umut oldu.

Ramazan'da mazlum coğrafyalardaydık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER), mübarek Ramazan ayı boyunca Gazze başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında mazlumlara yönelik insani yardım faaliyetlerinde bulundu.

Soframızı kardeşlerimizle bölüşüyoruz

İMKANDER olarak Ramazan ayı boyunca Afrika'da iftar sofraları kurarak kardeşlik iklimine katkı sunmaya çalışacağız.

Gazze de sıcak yemek dağıtımlarına devam ediyoruz

İsrail'in yoğun saldırıları altındaki Gazze halkına sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyoruz.

Gazze'de soykırım var

İsrail'in 7 Ekim'de Gazze'ye başlattığı saldırı soykırıma döndü

Bir köyü daha suya kavuşturduk

Afrika'da şehitlerimiz adına hisseli su kuyuları açmaya devam ediyoruz. Uganda'nın Kamuli şehrinde açtığımız Sakarya Şehitleri Su Kuyusu bölge halkına umut oldu.

Kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER) “Kurban Umuttur” sloganıyla düzenlediği vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında dünyanın dört bir yanında kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Depremzede çocuklara oyuncak ve pamuk şeker hediyesi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaşandığı bölgelerde konteyner kentlerde kalan afetzede çocuklara oyuncak ve pamuk şeker hediye ettik.