Gazzeli Dernekten teşekkür ziyareti


Gazze'de faaliyet gösteren Al Waem Derneği yöneticileri İMKANDER'e teşekkür ziyaretinde bulundu

Gazzeli Dernekten teşekkür ziyareti

İsrail ablukası altındaki Gazze'deki yaşam koşulları her geçen gün daha da kötüleşiyor. Halkın yüzde 80'inin açlık sınırının altında yaşadığı Gazze'de yardım faaliyetlerinin müşterek yapılması için Gazze Al Waem Derneği yöneticileri İMKANDER'e destek ve teşekkür ziyaretinde bulundular.

Dernek Başkanı Muhammed Ebu Mari ve Dışilişkiler Sorumlusu Enes Ebu Zand, İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer'i ziyaret ederek birlikte çalışma konusunda istişarede bulundular.

Şehrin temiz su ihtiyacının karşılanması, erzak dağıtımı ve kurban organizasyonları konusunda birlikte hareket etmenin imkanları konuşuldu.

Gazze'de 5 bin yetimin ihtiyaçlarını karşılayan Al Waem yöneticileri İMKANDER'e katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundular.


KONFERANS-PANEL-ZİYARETLER
Tümünü gör
İmam Hatip Okulları çalıştayı yapıldı

İstanbul Başakşehir Şehit Haki Aras Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen “Din Öğretimi ve İmam Hatip Okulları Çalıştayı”nda 7 oturum ve 97 alt başlıkta İmam Hatip Okulları tartışıldı. İMKANDER'in de destek verdiği çalıştaya MEB yetkilileri, üniversite hocaları ve STK yetkilileri katıldı.

23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü SAÜ'de anıldı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çeçen-İnguş Öğrenci Topluluğu tarafından “23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü” dolayısıyla bir anma programı düzenlendi.

Kilis Vali Yardımcısına Teşekkür

İMKANDER Suriye Koordinasyon Heyeti Kilis Vali yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi'yi Çobanbey'deki makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

AFAD ile güçlü işbirliği

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, AFAD Gaziantep İl Müdürü Bekir Şen'i Suriye'deki makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulunarak desteklerinin süreceğini ifade etti.

Yasin Kartoğlu quot Muhacir çocukların entegrasyonu için her türlü desteği

İMKANDER yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na ziyarette bulundular.

Muhacir Destek Merkezimize ziyaret

Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek ekibi Muhacir Destek Merkezimizi ziyaret etti. Merkezde eğitim gören çocuklarımıza bayramlık hediyeler takdim etti.

AK Parti Gençlik Kollarından ziyaret

AK Parti Fatih Genlik Kolları yöneticileri, İMKANDER'e tanışma ziyaretinde bulundu.