İMKANDER Derneği > KONFERANS - PANEL |

Birlik Vakfı'nda konferans


Genel Başkanımız Murat Özer Birlik Vakfı Genç Birlik üyeleriyle buluştu

Birlik Vakfı'nda konferans

Birlik Vakfı Genel Merkezi'nde Genç Birlik üyeleriyle buluşan Genel Başkanımız Murat Özer, burada Türkiye'nin bölgesinde verdiği varoluş mücadelesi üzerine bir konferans verdi.

Murat Özer, ülkemizin 2009 yılından itibaren dış politikasında devrim niteliğinde gelişmeler yaşandığını, bağımsızlaşma siyaseti olarak tanımladığı bu sürecin 15 Temmuz günü millet tarafından canları pahasına tasdik edildiğini söyledi.

Programın sonunda Birlik Vakfı-Genç Birlik İstanbul Şube Başkanı Ahmet Öznaneci, Özer'e teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Necip Fazıl'ın çok sayıda konferans verdiği, tarihi MTTB binasında gerçekleşen konferans sonunda Birlik üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdiler.


KONFERANS - PANEL
Tümünü gör
İmam Hatip Okulları çalıştayı yapıldı

İstanbul Başakşehir Şehit Haki Aras Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen “Din Öğretimi ve İmam Hatip Okulları Çalıştayı”nda 7 oturum ve 97 alt başlıkta İmam Hatip Okulları tartışıldı. İMKANDER'in de destek verdiği çalıştaya MEB yetkilileri, üniversite hocaları ve STK yetkilileri katıldı.

23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü SAÜ'de anıldı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çeçen-İnguş Öğrenci Topluluğu tarafından “23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü” dolayısıyla bir anma programı düzenlendi.

Gazze Al-Falah Derneği'nden ziyaret

Gazze'de faaliyet gösteren Al-Falah Yardım Derneği, İMKANDER'i ziyaret etti.

Yemenli Bereket Derneği'nden ziyaret

Yemen'de faaliyet gösteren Albarakah Charitable Devlopment Foundation, İMKANDER'i ziyaret etti.

15 Temmuz Direnişimiz

Ayazağa İHL'de 15 Temmuz direnişimiz konuşuldu

Türkiye'nin Önemi ve Sorumluluklarımız Konferansı

Genel Başkanımız Murat Özer, İstanbul Kız İmam Hatip Lisesi'nde "Türkiye'nin önemi ve Sorumluluklarımız" başlıklı bir konferans verdi.

quot Türkmen Dağı'nda neler oluyor quot

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde (ESOGÜ) “Türkmen Dağı’nda neler oluyor?” isimli konferans düzenlendi.