İMKANDER Derneği > KONFERANS-PANEL-ZİYARETLER |

AK Parti Gençlik Kollarından ziyaret


AK Parti Fatih Genlik Kolları yöneticileri, İMKANDER'e tanışma ziyaretinde bulundu.

AK Parti Gençlik Kollarından ziyaret

AK Parti Fatih Gençlik Kolları, İMKANDER'in merkezini ziyaret etti.

Teşkilat Başkanı İbrahim Karakaş, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ahmet Rasim Albayrak ve Fatih İlçe Gençlik Kolları başkanı Sefa dönmez, İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer'i ve Başkanı Yardımcı Ömer E. Bezirgan'ı ziyaret ettiler.

Toplantıda, toplumun yeniden inşası ve ihyası açısından siyasi teşkilatların STK'larla fikir alışverişinde bulunmaları ve birlikte faaliyet yürütmelerinin önemi hakkında konuşuldu.

AK Parti Gençlik Kolları yöneticileri İMKANDER'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.


KONFERANS-PANEL-ZİYARETLER
Tümünü gör
İmam Hatip Okulları çalıştayı yapıldı

İstanbul Başakşehir Şehit Haki Aras Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen “Din Öğretimi ve İmam Hatip Okulları Çalıştayı”nda 7 oturum ve 97 alt başlıkta İmam Hatip Okulları tartışıldı. İMKANDER'in de destek verdiği çalıştaya MEB yetkilileri, üniversite hocaları ve STK yetkilileri katıldı.

23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü SAÜ'de anıldı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çeçen-İnguş Öğrenci Topluluğu tarafından “23 Şubat 1944 Çeçen-İnguş Sürgünü” dolayısıyla bir anma programı düzenlendi.

Kilis Vali Yardımcısına Teşekkür

İMKANDER Suriye Koordinasyon Heyeti Kilis Vali yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi'yi Çobanbey'deki makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

AFAD ile güçlü işbirliği

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, AFAD Gaziantep İl Müdürü Bekir Şen'i Suriye'deki makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulunarak desteklerinin süreceğini ifade etti.

Yasin Kartoğlu quot Muhacir çocukların entegrasyonu için her türlü desteği

İMKANDER yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na ziyarette bulundular.

Muhacir Destek Merkezimize ziyaret

Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek ekibi Muhacir Destek Merkezimizi ziyaret etti. Merkezde eğitim gören çocuklarımıza bayramlık hediyeler takdim etti.