İMKANDER Derneği > ZİYARETLER |

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı'ndan İMKANDER'e ziyaret


Malatya Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar İMKANDER'i ziyaret etti.

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı'ndan İMKANDER'e ziyaret

Malatya Yeşilyurt ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar İstanbul'da bulunan İMKANDER Genel Merkezi'ni ziyaret etti.

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer ile görüşen Çınar, 6 Şubat deprem felaketinden en çok etkilenen bölgeler arasında bulunan Malatya Yeşilyurt Belediyesi ile ilgili sivil toplum kuruşları ile birlikte yapılabilecek hususlar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, deprem felaketi sonrası Malatya'nın yeniden inşası için yürütülen çalışmaları hakkında konuştu.

Görüşmede, Çınar Yeşilyurt Belediyesi'nin ilçede sosyal hayatın geliştirilmesi ve Yeşilyurt'un yeşillendirilmesi ve yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline getirilmesi için yapılan faaliyetlerden bahsetti.

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, İMKANDER'in savaş bölgelerinde ve Afrika'da yürüttüğü insani yardım çalışmalarının yanı sıra, deprem felaketinin yaşandığı ilk günden yana deprem bölgelerinde afetzedelere yönelik yapılan yardım faaliyetleri hakkında bilgi verdi.


ZİYARETLER
Tümünü gör
Ombudsman Fatihlilerle Buluşuyor programında katıldık

Kamu Denetçiliği Kurumu'nun (Ombudsmanlık), İstanbul Fatih'te düzenlediği “Ombudsman Fatihlilerle Buluşuyor” programına katıldık.

ASDER'den İMKANDER'e ziyaret

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER), derneğimize ziyaret gerçekleştirdi.

Kilis Vali Yardımcısına Teşekkür

İMKANDER Suriye Koordinasyon Heyeti Kilis Vali yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi'yi Çobanbey'deki makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

AFAD ile güçlü işbirliği

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, AFAD Gaziantep İl Müdürü Bekir Şen'i Suriye'deki makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulunarak desteklerinin süreceğini ifade etti.

Yasin Kartoğlu

İMKANDER yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na ziyarette bulundular.

Muhacir Destek Merkezimize ziyaret

Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek ekibi Muhacir Destek Merkezimizi ziyaret etti. Merkezde eğitim gören çocuklarımıza bayramlık hediyeler takdim etti.