İMKANDER Derneği > ZİYARETLER |

Kilis Vali Yardımcısına Teşekkür


İMKANDER Suriye Koordinasyon Heyeti Kilis Vali yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi'yi Çobanbey'deki makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Kilis Vali Yardımcısına Teşekkür

İMKANDER Suriye Koordinatörü ve Gaziantep Temsilcisi Sait Gökdere, Kilis Vali Yardımcısı Fehmi Sinan Niyazi'ye, Çobanbey'de genel olarak Fırat Kalkanı Bölgesi'nde yaptığı hizmetler sebebiyle teşekkür etti.

Görüşmede, Suriye'de Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu tarafından özgürleştirilip terörden arındırılan bölgelerde hizmet veren Kilis Vali Yardımcısı ve bölgeden sorumlu Fehmi Sinan Niyazi'nin bölge halkına karşı büyük hizmetler yaptığını vurgulayan Gökdere, STK'lar adına kendisine teşekkür etti.

Çobanbey Yerel Meclisi Başkan Yardımcısı Eymededdin İsa ve Çobanbey Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Başkanı Hüseyin İsa'nın da hazır bulunduğu görüşmede, Suriye Halkının acılarını dindirmek için neler yapılabileceği, bölgenin imarı ve yardımların organize edilmesi hususunda görüş alış verişinde bulunuldu..


ZİYARETLER
Tümünü gör
El-Bab Yerel Meclisi Başkanı Sabbag a ziyaret

İMKANDER, Suriye'de El Bab Yerel Meclisi Başkanı seçilen Adnan Sabbag’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı'ndan İMKANDER'e ziyaret

Malatya Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar İMKANDER'i ziyaret etti.

Ombudsman Fatihlilerle Buluşuyor programında katıldık

Kamu Denetçiliği Kurumu'nun (Ombudsmanlık), İstanbul Fatih'te düzenlediği “Ombudsman Fatihlilerle Buluşuyor” programına katıldık.

ASDER'den İMKANDER'e ziyaret

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER), derneğimize ziyaret gerçekleştirdi.

AFAD ile güçlü işbirliği

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, AFAD Gaziantep İl Müdürü Bekir Şen'i Suriye'deki makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Çobanbey Meclis Başkanına Ziyaret

İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer Çobanbey Meclis Başkanı İsmet Abbas'a teşekkür ziyaretinde bulunarak desteklerinin süreceğini ifade etti.

Yasin Kartoğlu

İMKANDER yönetimi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'na ziyarette bulundular.