İMKANDER Derneği > FAALİYETLER |

Suriyeliler kendi ülkelerinde de muhacir


İMKANDER, TSK ve ÖSO'nun özgürleştirdiği El-Bab kentinde bulunan mülteci kamplarında yaşayan Gutalı çocuklara bayramlık ayakabbı dağıttı.

Suriyeliler kendi ülkelerinde de muhacir

İMKANDER, TSK ve ÖSO'nun Fırat Kalkanı Harekatı'yla özgürleştirdiği Suriye El-Bab kentinde bulunan mülteci kamplarında yaşayan Gutalı çocuklara ayakkabı dağıtımında bulundu.

Ekiplerimiz, Doğu Guta'daki kuşatmadan kurtulan ve El-Bab'daki mülteci kamplarına gelerek burada zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan Gutalı muhacir çocuklara bayramlık ayakkabı dağıtımında bulundu.

Bayramlık ayakkabı hediyelerini alan Gutalı çocuklar, İMKANDER'e ve Türkiye'ye teşekkür etti.

 

 

« ONLINE BAĞIŞ »

 


FAALİYETLER
Tümünü gör
Ramazan'da mazlum coğrafyalardaydık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER), mübarek Ramazan ayı boyunca Gazze başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında mazlumlara yönelik insani yardım faaliyetlerinde bulundu.

Soframızı kardeşlerimizle bölüşüyoruz

İMKANDER olarak Ramazan ayı boyunca Afrika'da iftar sofraları kurarak kardeşlik iklimine katkı sunmaya çalışacağız.

Gazze de sıcak yemek dağıtımlarına devam ediyoruz

İsrail'in yoğun saldırıları altındaki Gazze halkına sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyoruz.

Gazze'de soykırım var

İsrail'in 7 Ekim'de Gazze'ye başlattığı saldırı soykırıma döndü

Bir köyü daha suya kavuşturduk

Afrika'da şehitlerimiz adına hisseli su kuyuları açmaya devam ediyoruz. Uganda'nın Kamuli şehrinde açtığımız Sakarya Şehitleri Su Kuyusu bölge halkına umut oldu.

Kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER) “Kurban Umuttur” sloganıyla düzenlediği vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında dünyanın dört bir yanında kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Depremzede çocuklara oyuncak ve pamuk şeker hediyesi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaşandığı bölgelerde konteyner kentlerde kalan afetzede çocuklara oyuncak ve pamuk şeker hediye ettik.

Birlikte aşacağız

Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu bölgelerde çadırlarda kalan afetzede kardeşlerimize her gün aralıksız olarak yemek ulaştırmaya devam ediyoruz.