İMKANDER Derneği > FAALİYETLER |

Egeli çocukların yüzünü güldürdük


Ege Bölge Temsilciliğimiz, Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı okullarda ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık ayakkabı dağıttı.

Egeli çocukların yüzünü güldürdük

Derneğimizin yeni açılan Ege Bölge Temsilciliği, Manisa'da yardım faaliyetlerine başlayarak Manisa'da ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerini güldürdü.

Ege Bölge Temsilciliğimiz, Manisa'daki okullarda ihtiyaç sahibi çocukları sevindirdi.

Ekiplerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlığı ile koordineli yaptığı yardım çalışmasında, Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı okullarda ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık ayakkabı dağıttı.

Yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren İMKANDER Ege Bölge Temsilcisi Faruk Diken, "Ege Bölge Temsilciliği olarak, yardım faaliyetlerimize başladık. İlk etkinliğimizi Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Yunt dağlarında konuşlu köylerdeki çocuklarımıza kışlık ayakkabı hediye ederek gerçekleştirdik." ifadeleri kullandı.

 

 


FAALİYETLER
Tümünü gör
Afrika'da bir köyü daha suya kavuşturduk

Afrika'da şehitlerimiz adına hisseli su kuyuları açmaya devam ediyoruz. Uganda'nın Kamuli şehrinde açtığımız Malazgirt Şehitleri Su Kuyusu bölge halkına umut oldu.

Kurbanlarınızı Afrika'ya ulaştırıyoruz

İMKANDER her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın dört bir yanında Kurban organizasyonları düzenlemeye devam ediyor. Afrika'da Kurban Hisse Bedeli 3.500 TL olarak belirlendi.

Ramazan'da mazlum coğrafyalardaydık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER), mübarek Ramazan ayı boyunca Gazze başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında mazlumlara yönelik insani yardım faaliyetlerinde bulundu.

Soframızı kardeşlerimizle bölüşüyoruz

İMKANDER olarak Ramazan ayı boyunca Afrika'da iftar sofraları kurarak kardeşlik iklimine katkı sunmaya çalışacağız.

Gazze de sıcak yemek dağıtımlarına devam ediyoruz

İsrail'in yoğun saldırıları altındaki Gazze halkına sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyoruz.

Gazze'de soykırım var

İsrail'in 7 Ekim'de Gazze'ye başlattığı saldırı soykırıma döndü

Bir köyü daha suya kavuşturduk

Afrika'da şehitlerimiz adına hisseli su kuyuları açmaya devam ediyoruz. Uganda'nın Kamuli şehrinde açtığımız Sakarya Şehitleri Su Kuyusu bölge halkına umut oldu.

Kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER) “Kurban Umuttur” sloganıyla düzenlediği vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında dünyanın dört bir yanında kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.