İMKANDER Derneği > FAALİYETLER |

Egeli çocukların yüzünü güldürdük


Ege Bölge Temsilciliğimiz, Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı okullarda ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık ayakkabı dağıttı.

Egeli çocukların yüzünü güldürdük

Derneğimizin yeni açılan Ege Bölge Temsilciliği, Manisa'da yardım faaliyetlerine başlayarak Manisa'da ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerini güldürdü.

Ege Bölge Temsilciliğimiz, Manisa'daki okullarda ihtiyaç sahibi çocukları sevindirdi.

Ekiplerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlığı ile koordineli yaptığı yardım çalışmasında, Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı okullarda ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık ayakkabı dağıttı.

Yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren İMKANDER Ege Bölge Temsilcisi Faruk Diken, "Ege Bölge Temsilciliği olarak, yardım faaliyetlerimize başladık. İlk etkinliğimizi Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Yunt dağlarında konuşlu köylerdeki çocuklarımıza kışlık ayakkabı hediye ederek gerçekleştirdik." ifadeleri kullandı.

 

 


FAALİYETLER
Tümünü gör
Kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER) “Kurban Umuttur” sloganıyla düzenlediği vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında dünyanın dört bir yanında kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Depremzede çocuklara oyuncak ve pamuk şeker hediyesi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaşandığı bölgelerde konteyner kentlerde kalan afetzede çocuklara oyuncak ve pamuk şeker hediye ettik.

Birlikte aşacağız

Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu bölgelerde çadırlarda kalan afetzede kardeşlerimize her gün aralıksız olarak yemek ulaştırmaya devam ediyoruz.

Depremzedelere sıcak yemek ikram ediyoruz

İnsanı Müdafa ve Kardeşlik Derneği (İMKANDER) ekipleri, depremin vurduğu Gaziantep, Kahramanmaraş ve Suriye'nin İdlib kentinde mobil yemek araçları ile depremzedelere sıcak yemek ikram ediyor.

1 Öğün Yemek Kampanyası

Deprem bölgesindeki kardeşlerimiz için 1 Öğün Yemek Kampanyası başlattık

Geçmiş olsun Türkiye

Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketi için gün seferberlik günüdür. Tüm yardımlar AFAD ile koordineli bir şekilde yapılmaktadır.

Mazlumun umudu olduk

İMKANDER, kurulduğu 2009 yılından bu yana dünyanın pek çok bölgesinde mazlumlara umut ışığı olmaya devam ediyor.

Kurbanlarınızı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık

Dünyanın dört bir yanında, zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışan on binlerce aileye kurban eti ulaştırdık.