Gazze amp 39 de yemek

Gazze'de yemek

100 ₺
29%
2917 KİŞİ BU PROJEYE DESTEK VERDİ
Bağış Sepetiniz

Sepetiniz şu anda boş

  • Bir sepette farklı kişi ve amaçlar için bağış yapabilirsiniz
  • Sepetiniz için her ay otomatik tekrarlanma talimatı verebilirsiniz
  • Kayıtlı kullanıcı olarak yaptığınız tüm bağışları takip edebilirsiniz

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları nedeniyle tüm dünyanın gözleri önünde yaşanan soykırım gün geçtikçe daha da ağırlaşıyor.

5 ayı aşkın süredir İsrail'in yoğun saldırılarına maruz kalan Gazze halkı açlıkla ve hastalıkla başa çıkmaya çalışıyor. Abluka altındaki bölgede yüz binlerce Filistinli aylardır insani yardıma muhtaç durumda hayatta kalmaya çalışırken İsrail, gıda tedarikini giderek kısıtlıyor.

Mülteci kamplarında yemek dağıtımı

Gazze’de bombalar altında yaşam mücadelesi veren Filistinlilere yönelik insani yardım çalışmaları yürüten İMKANDER, son saldırıların başladığı 7 Ekim’den bu yana da yardım faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

İsrail'in saldırılarından kaçarak Gazze Şeridi'nin güneyinde bulunan mülteci kamplarına sığınan Gazze halkına yönelik sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Ekiplerimiz, işgalci İsrail’in saldırıları nedeniyle Refah'ta ve Han Yunus'ta çadırlarda hayata tutunmaya çalışan sivillere her gün sıcak yemek ulaştıracak.

Gazze'de Ramazan ayı boyunca her gün iftar yemeği dağıttık

İsrail'in yoğun saldırılarına başladığı 7 Ekim tarihinden itibaren Gazze'de insani yardım faaliyletlerini sürdürüyoruz.

Ekiplerimiz Ramazan ayı boyunca her gün, İsrail'in saldırılarından kaçarak Gazze'nin farklı bölgelerinde çadırlarda hayata tutunmaya çalışan Gazzeli kardeşlerimize iftar yemeği ulaştırdı.

Yardımlarınızla Gazze'nin çeşitli bölgelerinde bulunan mutfaklarımızda hazırlanan yemekler iftar saati öncesi kardeşlerimize ulaştırıldı.